Symulator golfa Trackman
przeniesie Cię w świat Golfa!

Poznaj symulator który znajduje się w naszym klubie, dzięki niemu możemy kontynuować pasję gry w golfa,
nawet wtedy gdy warunki pogodowe na to nie pozwalają.
Rezerwuj online

Symulator który zrewolucjonizował
symulatory golfowe.

Symulator TrackMan oferuje rozwiązania, które zmieniają sposób postrzegania możliwości, jakie oferuje środowisko wewnętrzne. Każda sesja treningowa, każda gra na polu golfowym, każdy turniej z przyjaciółmi - to wszystko daje wrażenie, jakbyś grał na prawdziwym polu.
Dzięki połączeniu śledzenia radarowego i kamerowego udało się osiągnąć niespotykaną dokładność, co pozwala na analizę każdego uderzenia golfowego i zbieranie danych pomocnych w ocenie poziomu gracza.

Graj na polach golfowych
z całego świata

Nasz symulator golfa jest tak realistyczny, że poczujesz się tak, jakbyś naprawdę był na polu golfowym. Realizm i dokładność którą zapewnia Trackman, powoduje, że jest uznawany za jedyny w swoim rodzaju i najlepszy na rynku.

Zapraszamy na wirtualne pola golfowe, na których można szlifować swoje umiejętności.

Analiza uderzeń

Dzięki oprogramowaniu TrackMan uzyskasz niesamowite dane dotyczące analizy uderzeń. Wykorzystujemy radar, kamerę oraz wideo, które pozwalają dokładnie określić, szczegółowe dane gry. To wartościowe informacje, na podstawie których można działać i osiągać lepsze wyniki na polu golfowym.

Rozwój umiejętności

Z Trackman możesz analizować swój swing dla idealnego dopasowania lub trenować na jednym z wielu wspaniałych pól golfowych. W studiu znajdziesz również gry, dzięki którym przy świetnej zabawie możesz doskonalić technikę swojej gry.

Trajektoria lotu

Za pomocą TrackMan 4 możesz śledzić pełną trajektorię każdego uderzenia, od najkrótszych puttów po dalekie, 400-jardowe uderzenia, a precyzyjne wskazanie miejsca lądowania zapewnia niezwykłą dokładność. Dodatkowo, w czasie rzeczywistym monitoruje trajektorię 3D uderzenia oraz dostarcza informacji na temat impaktu i starcia.

1 godzina zajęć samodzielnych
100
Wejście na salę i zajęcia samodzielne
Karnet 10 wejść na salę
1000
+ jedno wejście gratis
1 godzina zajęć z trenerem
170
Zajęcia na sali z trenerem
Kurs golfa z trenerem
1700
Zielona karta

Zagraj na największych polach golfowych świata

Popraw swoją grę dzięki indywidualnym treningom
z profesjonalnym trenerem golfowym

Oferujemy indywidualne zajęcia z profesjonalnym trenerem

Podczas treningu z trenerem golfa, gracze mają możliwość dostosowania swojego programu treningowego do swoich indywidualnych potrzeb i celów. Dzięki temu mogą skupić się na poprawie swoich słabszych stron, a także rozwijać swoje mocne strony i zdolności golfowe.

Trening z trenerem golfa to inwestycja w swoją grę, która przynosi widoczne efekty na polu golfowym.

Nasz trener